Jak kupić auto w USA? Procedura sprowadzenia do Polski

Czy warto sprowadzić samochód ze Stanów? Zakup aut z USA nie jest skomplikowany. Transport do Polski także jest sprawny i stosunkowo tani. Dzięki naszej pomocy zaangażowanie Klienta w cały proces jest minimalne. Dowiecie się, jak i gdzie kupić auto w Stanach i Kanadzie.

Poniżej znajdziecie Państwo opis procedury zakupu oraz transportu pojazdu z Ameryki do Polski.

Wybór pojazdu z bazy USA Import aut

Wyboru pojazdu dokonują Państwo samodzielnie lub z naszą pomocą USA Import aut, korzystając z dostępnej bazy samochodów lub kontaktując się z nami mailowo albo telefonicznie. Po wybraniu modelu przedstawimy Państwu szacowane koszty, cenniki związane z zakupem i importem samochodów oraz ustalimy szczegóły transakcji.

Kupimy i przetransportujemy Twoje auto z USA i Kanady
Przejdź do kontaktu i już teraz zamów import samochodu.

Podpisanie umowy i wpłacenie kaucji

Po ustaleniu szczegółów i podpisaniu umowy wpłacają Państwo kaucję na licytację danego auta z USA w wysokości 10 % ustalonej kwoty licytacji – nie mniej jednak niż 4300 PLN. Umowę możemy podpisać drogą mailową lub w siedzibie firmy. W przypadku, gdy nie dojdzie do transakcji, cała kwota jest zwracana na Państwa konto lub zostawiona na kolejną licytację.

Licytacja samochodu i wpłata

Licytacja samochodu może, lecz nie musi odbywać się z osobistym udziałem klienta. W przypadku wygranej kwota za auto musi zostać wpłacona w ciągu 48 godzin. Jest to absolutnie obowiązkowe, gdyż zwłoka może wiązać się z naliczeniem dodatkowych opłat przez dom aukcyjny. Sugerujemy aby przed udziałem w aukcji klient posiadał konto dolarowe (np. Alior Kantor) na którym będą zdeponowane środki. Wpłata dokonywana jest na nasze konto w USA.

Transport pojazdu z USA do Polski

Po zaksięgowaniu wpłaty samochód jest transportowany do najbliższego portu w USA, pakowany do kontenera i przewożony do Polski drogą morską. Następnie jest przez nas odbierany z portu i poddawany procedurze celnej. Po zakończeniu spraw formalnych pojazd może być odebrany przez Państwa osobiście lub dostarczony do Państwa miejsca zamieszkania. Lokalizacja kontenera jest na bieżąco monitorowana.

Transport auta ze Stanów do Polski zajmuje średnio od 4 do 8 tygodni. Warto zdecydować się import samochodu z Ameryki, ponieważ proces sprowadzenia pojazdu jest prosty i tani.

4.7/5 - (20 votes)

FAQ

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Tel. 514 000 333 Marcin (licytacje, import, procedury celne)
Tel. 514 000 444 Konrad (licytacje, import)
Tel. 514 000 555 Jakub (licytacje, import)
Tel. 515 000 333 Daria (faktury, przelewy do USA)
Tel. 511 990 309 Adrian (naprawy pojazdów)

Mail: biuro@usaimport.pl
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania.

Adres:
Usaimport.pl
ul. Elektronowa 2 lok. 113
03-219 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 11:00 – 14:00

 

Dane rejestrowe:
Usaimport.pl
ul. Góralska 3 /46, 01-112 Warszawa
NIP 1251617968

© 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Warszawa