Import nowych aut z USA

nowe mustangi z amerykiSprowadzanie nowych samochodów z USA to nasza specjalność. Pokażemy Ci, jak łatwo i sprawnie może przebiegać transportowanie Twojego wymarzonego auta zza oceanu – wystarczy, że powierzysz to zadanie profesjonalistom.

Jak kupić nowy samochód w Ameryce?

Nowe auta z USA można sprowadzać bez konieczności wyjazdu za ocean. Ameryka zachęca potencjalnych kupujących między innymi niskimi cenami oraz mnogością dostępnych modeli aut.

Takie przedsięwzięcie warto więc powierzyć profesjonalistom, którzy doskonale znają się na obowiązujących przepisach i dla których sprowadzanie nowych samochodów ze Stanów nie stanowi wyzwania.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji zlecenia, zaczynając od znalezienia odpowiedniego pojazdu, poprzez jego licytację, załatwienie niezbędnych formalności, aż po import do Polski. Najłatwiej szukać auta na aukcjach i licytacjach internetowych. Możesz robić to samodzielnie lub z naszą pomocą. Po znalezieniu interesującego Cię samochodu uczestniczymy w licytacji, a po jej pomyślnym zakończeniu przystępujemy do formalności związanych z zakupem.

Kupimy i przetransportujemy Twoje auto z USA i Kanady
Przejdź do kontaktu i już teraz zamów import samochodu.

Jakie opłaty za auto z USA?

nowy ford mustang z usa

Stany Zjednoczone oferują auta znacznie tańsze od tych w Polsce – ich import więc jest bardzo opłacalny. Choć samo transportowanie nie należy do najtańszych, na całej operacji wciąż możesz zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Do kosztów, jakie będziesz musiał ponieść, sprowadzając nowe auta z USA należą m.in. cło, akcyza oraz podatek VAT, a także nasza prowizja oraz koszt samego transportu. Czasem niezbędne jest także dokonanie w aucie przeróbek, które pozwolą dostosować je do standardów panujących na polskich drogach.

Pamiętaj również o tym, że na cenę ma wpływ także aktualny kurs dolara amerykańskiego – warto go sprawdzić przed dokonaniem transakcji.

Więcej o cenach sprowadzenia samochodu z Ameryki.

Jak sprowadzić nowe auto ze Stanów?

Transportowanie odbywa się drogą morską. Ameryka jest bardzo rozległa – cena takiej operacji może się wahać w zależności od odległości, gabarytów samochodu, a także dystansu między miejscem zakupu a portem, z którego nastąpi wysyłka. Po sprowadzeniu do kraju nowe auta z USA wysyłamy bezpośrednio pod wskazany adres.


KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Tel. 514 000 333 Marcin (licytacje, import, procedury celne)
Tel. 514 000 444 Konrad (licytacje, import)
Tel. 514 000 555 Daria (faktury, przelewy do USA)
Mail: biuro@usaimport.pl
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania.

Adres:
Usaimport.pl
ul. Elektronowa 2 lok. 236
03-219 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 11:00 – 14:00

 

Dane rejestrowe:
Usaimport.pl
ul. Góralska 3 /46, 01-112 Warszawa
NIP 1251617968

© 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Warszawa