Import sportowych samochodów z USA

Sportowe samochody z USA od lat kuszą polskich kierowców, którzy marzą o posiadaniu prawdziwej motoryzacyjnej perełki.

Dzieje się tak nie tylko dlatego, że sportowe auta z Ameryki często są znacznie tańsze niż w Europie, ale również dlatego, że import ze Stanów Zjednoczonych umożliwia nabycie modelu, który jest bardzo rzadki lub wręcz niedostępny na rodzimym rynku.

Kupimy i przetransportujemy sportowe auto z Ameryki

porche z usaStare, sportowe auta amerykańskie można sprowadzić do Polski znacznie prościej i szybciej niż mogłoby się wydawać. Aby przewieźć samochód z USA, wcale nie musisz wybierać się za ocean i ponosić wysokich kosztów podróży, zakwaterowania i wyrobienia wizy.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę, dzięki której będziesz mógł nie tylko znaleźć i nabyć samochód, ale również sprawnie przetransportować go do Polski. Co więcej, pomagamy również w dopełnieniu wszelkich formalności, jakich wymaga import samochodu sportowego z USA do Polski.

Jakie marki sportowych aut importujemy do Polski?

Importujemy wiele marek, między innymi:

Na życzenie jesteśmy w stanie zakupić dowolnie wybrany przez kupującego model samochodu, jeśli tylko będzie dostępny na rekomendowanych przez nas aukcjach.

Z troski o zadowolenie klientów bierzemy udział jedynie w godnych zaufania licytacjach prowadzonych przez sprawdzonych sprzedawców.

Kupimy i przetransportujemy Twoje auto z USA i Kanady
Przejdź do kontaktu i już teraz zamów import samochodu.

Jakie opłaty za sprowadzenie sportowego auta ze Stanów?

Sprowadzając sportowe samochody z USA musimy pamiętać o tym, że do ceny zakupu należy doliczyć koszt transportu (średnio ok 1300 USD) cło 10 % oraz podatek VAT w wysokości 19 % (w Niemczech) lub 23 % jeśli odprawę celną przeprowadzamy w Polsce.

Nie należy także zapominać o kosztach dostosowania auta do warunków europejskich lecz w przypadku nowoczesnych pojazdów koszt konwersji najczęściej zamyka się w kwocie 1200 zł.

Mimo to koszty takiej operacji nadal okazują się znacznie niższe niż zakup auta w Polsce, dlatego też z pewnością warto inwestować w auta z USA aby cieszyć się sportowym autem kupionym za rozsądną cenę.


KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Tel. 514 000 333 Marcin (licytacje, import, procedury celne)
Tel. 514 000 444 Konrad (licytacje, import)
Tel. 514 000 555 Daria (faktury, przelewy do USA)
Mail: biuro@usaimport.pl
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania.

Adres:
Usaimport.pl
ul. Elektronowa 2 lok. 236
03-219 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 11:00 – 14:00

 

Dane rejestrowe:
Usaimport.pl
ul. Góralska 3 /46, 01-112 Warszawa
NIP 1251617968

© 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Projekt i realizacjaa Strony internetowe Warszawa