Import starych i zabytkowych samochodów amerykańskich

stare samochody klasyczne usaStare auta amerykańskie od lat niezmiennie kuszą kierowców i kolekcjonerów. Wyjątkowe, posiadające duszę modele o niezwykłej historii to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji klasycznej. Samochody zabytkowe to nieoceniona klasa i piękno, którym możesz cieszyć się także w Polsce – wystarczy, że ich sprowadzenie zza oceanu powierzysz profesjonalistom.

Kupimy i przetransportujemy klasyczny samochód z USA i Kanady

Sprowadzanie starych samochodów amerykańskich jest o wiele prostsze, niż mogłoby się wydawać. Choć na ulicach rzadko można już spotkać samochody zabytkowe, znamy miejsca, w których ciągle można znaleźć piękne, wymarzone auto.

Współpracujemy ze sprzedawcami oferującymi ciekawe modele, które są przez nas dokładnie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa, sprawności i dokumentacji. Zapewniamy więc naszym klientom maksimum satysfakcji i kompleksową obsługę obejmującą nie tylko znalezienie odpowiedniego samochodu, ale też jego zakup, sprowadzenie i załatwienie niezbędnych formalności.

Cło i akcyza na auta zabytkowe importowane z USA

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby posiadać stare samochody z USA – Stany Zjednoczone, a raczej obowiązujące tam przepisy, są bardzo łaskawe dla kupców z Europy.

Sprowadzając stare auta amerykańskie liczące sobie więcej niż 30 lat nie tylko nie interesują nas cło i akcyza, ale również płacimy o wiele niższy podatek VAT – wynosi on jedynie 7%, a nie 19%, jak w przypadku nowszych modeli.

Jeśli więc interesują nas samochody klasyczne, sprowadzenie ich z USA z może okazać się doskonałym pomysłem.

Więcej o kosztach importu pojazdów ze Stanów.

Kupimy i przetransportujemy Twoje auto z USA i Kanady
Przejdź do kontaktu i już teraz zamów import samochodu.

Ile trzeba czekać na sprowadzenie starego samochodu z Ameryki do Polski?

Wszystko zależy od tego, jak szybko uda nam się znaleźć oraz wylicytować odpowiedni samochód. Należy jednak przyjąć, że stare samochody z USA są  sprowadzane drogą morską i sam transport trwa standardowo około 5 – 10 tygodni.

Sprowadzanie starych samochodów amerykańskich bywa więc czasochłonne, dlatego warto je zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby uniknąć niespodzianek.


KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Tel. 514 000 333 Marcin (licytacje, import, procedury celne)
Tel. 514 000 444 Konrad (licytacje, import)
Tel. 514 000 555 Daria (faktury, przelewy do USA)
Mail: biuro@usaimport.pl
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania.

Adres:
Usaimport.pl
ul. Elektronowa 2 lok. 236
03-219 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 11:00 – 14:00

 

Dane rejestrowe:
Usaimport.pl
ul. Góralska 3 /46, 01-112 Warszawa
NIP 1251617968

© 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Warszawa