Powszechnie uważa się, że luksusowe samochody z Ameryki są najbardziej opłacalną inwestycją, jeśli chodzi o sprowadzanie aut z USA. Na tego rodzaju przedsięwzięciu można bez większego problemu zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych, co więcej – możliwy jest tutaj zakup naprawdę atrakcyjnego, nieprzeciętnego modelu, który w Polsce jest rzadki lub zupełnie niedostępny.

Kupimy i przetransportujemy ekskluzywne auto ze Stanów Zjednoczonych

Od lat oferujemy naszym klientom luksusowe auta, których krajem pochodzenia są Stany Zjednoczone. Nasze wsparcie jest kompleksowe i obejmuje zarówno znalezienie, sprawdzenie i licytowanie auta, jak i sam zakup, a później transport pojazdu do kraju.

Zajmujemy się załatwieniem wszelkich formalności, jakich wymaga sprowadzenie auta z USA, a następnie odbieramy je od sprzedawcy i dostarczamy pod wskazany przez klienta adres.

Jakie marki luksusowych samochodów importujemy do Polski?

Marka ekskluzywnych aut z USA jest bardzo ważna, gdyż często wyznacza standard i klasę pojazdu.

W naszej ofercie znajdują się między innymi samochody:

  • BMW
  • Audi
  • Porshe
  • Chevrolet
  • Subaru
  • Mercedes
  • Inne, sprowadzane na życzenie klienta.

Koszty sprowadzenia luksusowego auta z Ameryki

Samochody ekskluzywne ze Stanów są o wiele bardziej opłacalne niż te ze średniej półki, jeśli chodzi o sprowadzanie ich z USA. Zakup auta zza oceanu nie wiąże się z dużymi opłatami.

Należą do nich między innymi cło, VAT, akcyza, transport, odprawa celna oraz nasza prowizja.Więcej o cenach: https://usaimport.pl/koszt-sprowadzenia-auta-z-usa/

Luksusowe auta z USA przyciągają polskich kierowców i inwestorów – ich cena jest bardzo atrakcyjna a stan techniczny na ogół dużo lepszy niż ofert z rynku krajowego.