Import samochodów elektrycznych z USA

Import pojazdu z Ameryki stwarza ogromne możliwości na przeprowadzenia zyskownej transakcji. Na sprowadzaniu samochodów zza wielkiej wody można wiele oszczędności, mimo dość rozbudowanego procesu związanego z transportem i dopełnieniem formalności. Sprowadzanie samochodów elektrycznych z USA jest szczególnie opłacalne. Dlaczego? Możemy bowiem liczyć na pewne zniżki związane z kosztami importu.

Kupimy i przetransportujemy auto elektryczne z Ameryki do Polski

import bmw i3Import auta elektrycznego z USA to proces wieloetapowy, który wymaga zaplanowania wielu procesów oraz dopełnienia dużej ilości formalności. Pierwsze wzywanie stanowi już znalezienie odpowiedniego auta. Ważne, żeby jego stan był zgodny z opisem w ogłoszeniu, tak, żeby po sprowadzeniu nie okazało się, że kupiliśmy wrak, który się do niczego nie nadaje.

Nasza firma współpracuje jedynie ze sprawdzonymi i zaufanymi domami aukcyjnymi, które wyróżnia uczciwość i solidność. Stanowi to gwarancję sprowadzenia auta w stanie zgodnym z opisem ogłoszeniowym.

Oferujemy zatem bezpieczny zakup auta oraz zamówienie wieloetapowego transportu i wypełnienie wszystkich formalności w Państwa imieniu.

Cło, akcyza i VAT – załatwimy wszystkie formalności

Import samochodu z USA wymaga uiszczenia wielu dodatkowych opłat. Sprowadzanie aut elektrycznych stwarza dodatkowe plusy. Są to bowiem pojazdy ekologiczne, które nie emitują spalin. W związku z ich przyjaznością dla środowiska, sprowadzenie samochodu elektrycznego z Ameryki stwarza pewne zalety.

Akcyza na samochody elektryczne z USA nie jest bowiem obowiązkowa. Żeby jednak móc się cieszyć zwolnieniem z akcyzy, należy złożyć odpowiedni wniosek. Niestety, musimy liczyć się z koniecznością opłacenia cła oraz podatku VAT. Wybierając naszą firmę, jako pośrednika w imporcie auta z USA, otrzymają Państwo kompleksową obsługę.

Wypełnimy wszystkie wnioski i formularze oraz przeprowadzimy w Państwa imieniu czynności niezbędne z organizacją transportu oraz opłatami importowymi.

Kupimy i przetransportujemy Twoje auto z USA i Kanady
Przejdź do kontaktu i już teraz zamów import samochodu.

Wybierz profesjonalnego pośrednika w sprowadzaniu aut

Importowanie samochodu elektrycznego ze Stanów Zjednoczonych może być wyjątkowo opłacalne. Samodzielne wykonanie tego procesu stanowi jednak olbrzymie ryzyko. Po pierwsze, istnieje zagrożenie sprowadzenia wraku, który nadaje się jedynie na złom.

Warto postawić na pomoc pośrednika, który jest specjalistą w tej dziedzinie. To przede wszystkim gwarancja sprowadzenia sprawnego pojazdu. Dysponujemy siatką kontaktów, która umożliwia dokonania oględzin auta na miejscu. Sprawnie i możliwie najtaniej organizujemy transport, a także wypełniamy wszelkie formalności związane z dokumentacją oraz opłatami importowymi.


KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Tel. 514 000 333 Marcin (licytacje, import, procedury celne)
Tel. 514 000 444 Konrad (licytacje, import)
Tel. 514 000 555 Daria (faktury, przelewy do USA)
Mail: biuro@usaimport.pl
Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania.

Adres:
Usaimport.pl
ul. Elektronowa 2 lok. 236
03-219 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 11:00 – 14:00

 

Dane rejestrowe:
Usaimport.pl
ul. Góralska 3 /46, 01-112 Warszawa
NIP 1251617968

© 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Warszawa