Jakie opłaty za auto z USA?

Samochody używane z USA i Kanady od lat kuszą polskich kierowców. Ich przystępna cena oraz możliwość wybierania wśród różnorodnych marek i modeli sprawia, że używane samochody amerykańskie wciąż są atrakcyjne i opłacalne.

Stany Zjednoczone oferują używane auta znacznie tańsze niż w Europie – dzięki naszej pomocy będziesz mógł sprawnie sprowadzić samochód z USA bez ryzyka i ponoszenia zbędnych kosztów.

Czy warto sprowadzić używany samochód osobowy z Ameryki?

Samochody osobowe używane z USA często są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nawet po doliczeniu kosztów transportu, cła oraz akcyzy może się okazać, że Ameryka oferuje nam auto, na którym zaoszczędzimy nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę, dzięki której będziesz mógł sprowadzić samochody używane z USA i Kanady z łatwością i przy minimalnym wysiłku.

Jakie koszty sprowadzenia auta z Ameryki?

Opinie naszych klientów, którzy posiadają samochody używane sprowadzone z USA wskazują na dużą opłacalność przeprowadzonych transakcji oraz zadowolenie z zorganizowanego przez nas transportu.

Jaki jest stan techniczny używanych aut amerykańskich?

Używane auta z USA wystawiane na aukcjach są w różnym stanie – zaczynając od niemal zupełnie nowych, a kończąc na uszkodzonych samochodach po wypadkach. Samodzielny zakup oraz import może wiązać się z dużym ryzykiem, gdyż w Internecie łatwo jest trafić na oszustów ukrywających rzeczywisty stan pojazdu.

Wszystkie auta, które licytujemy, są przez nas dokładnie sprawdzane – polecamy naszym klientom jedynie bezpieczne aukcje wystawiane przez zaufane podmioty. Oprócz tego zachęcamy również, aby podczas samodzielnego przeglądania ofert dokładnie czytać opinie na temat danego sprzedawcy, a także zapoznać się z informacjami na temat samego samochodu.

Pozwoli to zminimalizować ryzyko i zwiększyć szanse na naprawdę udany zakup.

Jakie marki samochodów osobowych importujemy do Polski?

Samochody osobowe używane z USA, jakie importujemy, to między innymi: BMW, Audi, Mercedes, Ford, Dodge, Subaru, Volvo, Infiniti, Porshe, Chevrolet, Jeep.